Age of the Gods

Star Star Star Star Star

Age of the Gods darmowa gra online

Jeśli z lekcji historii w szkole podstawowej nie pamiętasz imion mitologicznych greckich bogów to z pomocą nadchodzi Age of the Gods automat do gry. W towarzystwie Zeusa, Herkulesa, Posejdona, Ateny, Afrodyty i Hadesa przyjdzie Ci walczyć na wzgórzach Olimpu. Age of the Gods gra powstała w studiu firmy Playtech. Dzięki firmie Playtech będziemy mogli w tym doborowym towarzystwie odbywać niezliczone boje w wielu różnych konfiguracjach. Age of the Gods jest wyposażony w ogromną ilość modyfikacji w szczególności podczas darmowych spinów. Jeśli jesteś ciekaw jakie moce mają poszczególni bogowie – zapraszamy do naszej recenzji.

Dzięki naszej stronie internetowej możesz wdrapać się na wzgórza wirtualnego Olimpu aby zagrać w Age of the Gods online za darmo. Dostępna tam darmowa wersja gry pozwala zdobyć odpowiednie doświadczenie przygotowujące do grania na prawdziwe pieniądze w kasynach online. Najlepsze z nich znajdziesz w naszym rankingu kasyn.

Cechy gry Age of the Gods

Age of the Gods to wspaniały wideo slot. Gra odbywa się na 5 bębnach przy 20 liniach wygrywających. Minimalny zakład to 0,01 na jedną linią, maksymalnie 2 kredyty na jednej linii. Stopa zwrotu RTP wynosi 95,02%. Całe sterowanie slotem znajduje się na dolnym interfejsie. Przyciskiem SPIN rozkręcamy bębny, Autoplay uruchamiamy grę automatyczną, Total bet to informacja o zakładzie całkowitym. Saldo gracza znajduje się w lewym dolnym rogu automatu.

Istotny jest przycisk INFO, który zawiera zasady gry. Są tam opisane wszystkie istotne aspekty gry wraz z całym opisem bonusów. Przedstawiony tam też został przebieg linii wygrywających. Zasady gry zawsze jest warto dobrze znać.

Age of the Gods – w Polskich kasynach online

Nasi specjaliści dwoją się i troją aby dostarczyć informacje o najlepszych kasyna online dostępnych dla polskich graczy. Na naszej stronie prowadzimy ranking kasyn, które są legalne w polsce i dobrze przystosowane dla polskich graczy.

We wskazanych przez nas kasynach możesz zagrać w Age of the Gods oraz wiele innych odmian tej gry. Oprócz niej dostępne są także tysiące innych gier hazardowych. Wszystkie proponowane przez nas kasyna posiadają odpowiednie licencje i certyfikaty gwarantujące uczciwą grę na prawdziwe pieniądze. Korzystanie z usług kasyn online będzie upoważniało też do skorzystania z wielu bonusów bez depozytu oferowanych właśnie przez te kasyna.

Jak grać, żeby wygrać?

Najprostszą ścieżką do wygrania jest zdobycie przychylności greckich bogów. Jeśli jest z tym problem to warto możliwie jak najlepiej poznać ten automat. Dobrym sposobem jest zaprzyjaźnienie się z Age of the Gods demo, które jest dostępne na naszej stronie internetowej. Age of the Gods online posiada wiele unikatowych funkcji, które warto będzie dobrze poznać.

Jeśli zdecydowałeś się już na grę w kasynie online to pamiętaj, aby rozpoczynać od niskich zakładów. Spokojnie nabieraj doświadczenia i wtedy podnoś stawki. Nie warto ryzykować za bardzo od samego początku.

Bonusy i Promocje Age of the Gods

Age of the Gods gra posiada wiele ciekawych bonusów. Postaramy się omówić je wszystkie. W podstawowej grze występuje klasyczny symbol Wild zastępujący inne za wyjątkiem Scattera. Potrójny scatter przechodzi do rundy bonusowej.

Runda bonusowa polega na odkrywaniu monet. Jest ich 20. Na początku należy wspomnieć, że trafienie chociażby jednego Hadesa automatycznie kończy rundę bonusową. Trafienie pozostałych bogów 3 razy będzie rozpoczynało serię 9 darmowych spinów z dodatkowymi funkcjonalnościami w zależności od boga, którego trafiliśmy.

  • Atena – mnożnik podczas każdego ze spinów będzie losowany w zakresie od 2 do 5.
  • Zeus – grę rozpoczyna z mnożnikiem x1. Po każdych 3 spinach mnożnik podnoszony jest o 1. Dodatkowo na środkowym bębnie w centralnym jego miejscu jest stały symbol Wild pozostający do końca spinów.
  • Posejdon – może zamienić do 5 symboli na symbole Wild za wyjątkiem scattera.
  • Herkules – Na całym środkowym walcu znajduje się sylwetka Herkulesa działająca jak symbol Wild. Pozostaje tak do końca spinów.

Po rozegraniu rundy darmowych spinów gracz znowu przystępuje do rundy bonusowe w której odkrywa monety. Jeśli których z 4 bogów znowu zostanie 3 razy trafiony to rozpoczynają się kolejne darmowe spiny. Gra toczy się w takiej pętli aż do trafienia Hadesa.

Podczas standardowej gry można takżę trafić na układ 5 różnych bogów znajdujących się na jednej konkretnej linii wygrywającej. Nagrodą wtedy będzie 200 krotność zakładu podstawowego. Poniższa tabela prezentuje wygrane dla zakładu 1 kredyt na 1 linię.

Symbole x3 x4 x5
Wild 400 3,000 10,000
Scatter 3 10 100
Atena 60 250 1,000
Zeus, Posejdon 40 150 500
Herkules 30 125 400
Hades, Afrodyta 25 100 300
Hełm 20 75 250
Q, K, A 12 50 150

Age of the Gods na smartfonie

Age of the Gods automat jest dostępny na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych. Dzięki technologii HTML5, w której został stworzony, można grać bezproblemowo na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych, pod kontrolą różnych systemów operacyjnych.

Age of the Gods online opinie

Age of the Gods jest uwielbiany przez graczy. Świadczy o tym kilkanaście wariantów tej gry. Ciężko przejść obojętnie obok tak dużej ilości bonusów. W grze na prawdziwe pieniądze dostępne są jeszcze 4 wysokości jackpotów. Nie trać ani chwili dłużej, zdobądź przychylność bogów i zagraj w Age of the Gods za darmo na naszej stronie.

Age of the Gods Szczegóły gry

Producent:
Playtech
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
400 000