Columbus Deluxe

Star Star Star Star Star

Columbus Deluxe – recenzja automatu do gry

Dołącz do słynnego podróżnika Krzysztofa Kolumba i razem z nim postaraj się okrążyć ziemię w automacie Columbus Deluxe stworzonym przez dewelopera Novomatic w 2005 roku. Krzysztof Kolumb to podróżnik włoskiego pochodzenia, który zapoczątkował proces kolonizacji obu Ameryk. Miał niepodważalny wpływ na losy świata, który znamy dziś. Wyprawa w tej grze jest niebywale ciekawa, ponieważ oprócz niesamowitych odkryć gracz ma szansę na zdobycie dodatkowych nagród. Skorzystaj z wersji Columbus Deluxe demo i zweryfikuj produkcję od Novomatic całkowicie za darmo i bez ryzykowania własnego kapitału. Wersja demonstracyjna dostępna jest bezpośrednio na naszej stronie, a skorzystać z niej mogą użytkownicy wykorzystujący dowolne urządzenia zarówno stacjonarne, jak i mobilne.

Cechy charakterystyczne automatu

Columbus Deluxe automat do gry posiada tablicę składającą się z 5 bębnów, 3 rzędów i maksymalnie 10 płatnych linii. Grę rozpoczyna się od doboru stawki, minimalna jej wartość to 1 moneta na spin natomiast maksymalnie można obstawić nawet 2000 monet. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia wartości każdej obstawianej monety za pomocą odpowiedniego przycisku na panelu głównym. Automat posiada niską lub średnią zmienność oraz RTP o wartości 95,02%. Na głównej belce kontrolnej znajdziemy wiele przycisków, które pomagają sterować różnymi procesami podczas gry hazardowe. Poniżej przedstawiamy ich listę oraz opis funkcji jaką pełnią w grze:

  • Autoplay – możliwość przejścia w tryb gry automatycznej.
  • Start – kliknięcie powoduje rozpoczęcie gry i zakręcenie bębnami.
  • Gamble – przycisk uaktywnia podczas wygranej kombinacji, umożliwia przejście do mini gry, w której możliwe jest zwielokrotnienie wygranej.
  • Paytable – sprawdzenie tabeli wypłat i wartości poszczególnych symboli.
  • 1 credit – określenie wartości każdej monety.
  • Bet/Line – określenie stawki na każdą płatną linię.
  • Lines – określenie ilości aktywnych linii.
  • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku w grze.
  • Strzałki w 4 strony świata – przejście w tryb pełnoekranowy.

Columbus Deluxe – dostępność w polskich kasynach

Columbus Deluxe automat dostępny jest w wielu różnych kasynach online, ale nie we wszystkich. Specjalnie dla naszych użytkowników stworzyliśmy specjalną sekcję na naszej stronie o nazwie „Ranking Kasyn”. Znajdują się tam legalne kasyna w Polsce, które umożliwiają grę na automacie Columbus Deluxe. Ponadto każde z tych kasyn posiada bardzo rozbudowaną ofertę gier kasynowych, dzięki czemu możemy przetestować również inne produkcje podczas naszej obecności na platformie. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert promocyjnych zarówno dla stałych, jak i nowych użytkowników.

Jak grać, żeby wygrać?

Wygrana na automacie Columbus Deluxe online odbywa się w sposób całkowicie losowy. Istnieją jednak pewne wskazówki, które mogą nieco wpłynąć na osiągane rezultaty. Podstawowym aspektem, nad którym należy się skupić, jest mądre zarządzanie budżetem oraz obstawianymi stawkami podczas gry. Nie warto obstawiać najwyższych stawek, gdy nasz całościowy budżet nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia. Ponadto mądrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wersji demo, dzięki której całkowicie za darmo i bez ryzyka możliwe jest przetestowanie całej mechaniki gry. Na koniec pamiętaj, aby korzystać z funkcji gamble, dzięki której bardzo szybko możliwe jest zduplikowanie ostatniej wygranej.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w automacie Columbus Deluxe

Columbus Deluxe to automat, który możemy włożyć w ramy klasycznych gier slotowych, które nie posiadają wielu funkcji specjalnych. Zasadniczo znajdziemy tutaj podstawowy symbol Wild, który reprezentowany jest przez wizerunek podróżnika. Może on zastąpić każdy inny symbole w grze oprócz symbolu Scatter, aby utworzyć zwycięską kombinację. Ponadto jest to również najbardziej wartościowy symbol w grze, dzięki któremu możemy zdobyć nawet 1000000 monet w przypadku ułożenia 5 takich symboli w płatnej linii.

W grze znajdziemy również symbol Scatter, który reprezentowany jest przez 3 statki. Mogą się one pojawić na bębnach 1, 3 i 5 i zapewniają dostęp do funkcji darmowych spinów. Pojawienie się trzech takich symboli sprawi przypisanie 10 darmowych spinów w trakcie rund bonusowych symbole Scatter przekształcają się dodatkowo w symbole Wild, zapewniając tym samym zdecydowanie wyższe nagrody. Gra posiada również funkcję hazardu, dzięki której nasza podróż może zakończyć się jeszcze większym sukcesem. Funkcja ta uruchamia się zawsze, wtedy gdy ułożymy zwycięską kombinację. Zadaniem gracza jest odgadnięcie koloru karty, która pojawi się na ekranie. Do wyboru jest kolor czarny i czerwony, poprawna odpowiedź zdubluje naszą wygraną, natomiast błędna sprawi utratę wszystkich środków.

Symbole w Columbus Deluxe podzielone są na dwa poziomy, pierwszym z nich są standardowe symbole karciane, które są najmniej wartościowe. Najważniejszymi symbolami są atrybuty podróżnika oraz wizerunki postaci. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością poszczególnych symboli podczas rozgrywki na najwyższych stawkach.

Sybmol X2 X3 X4 X5
10, J 1,000 4,000 20,000
Q, K, A 2,000 8,000 30,000
Kusza 1,000 3,000 15,000 50,000
Złota kolia 1,000 5,000 20,000 100,000
Podróżniczka 1,000 10,000 40,000 200,000
Krzysztof Kolumb 2,000 20,000 200,000 1,000,000

Columbus Deluxe na telefon i urządzenia mobilne

Columbus Deluxe to automat, z którego możemy korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Deweloper Novomatic wykorzystał w swojej produkcji technologię HTML 5 oraz trzymał się zasad AMP, które odpowiadają za doskonałe przystosowanie i responsywność podczas korzystania z tej gry na wszystkich urządzeniach mobilnych. Co więcej, nie ma konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowani a wszystko, co potrzebujemy, aby wyruszyć w podróż z Krzysztofem Kolumbem to stały dostęp do internetu oraz przeglądarka mobilna na naszym telefonie lub tablecie.

Columbus Deluxe – Podsumowanie

Columbus Deluxe gra to naprawdę leciwy automat wideo i widać to między innymi po nieco przestarzałej oprawie wizualnej. Mimo wszystko jest to gra wciągająca i porywająca swoją historię. Zapewnia olbrzymie możliwości dostosowania stawki na każdy spin a dzięki RTP o wartości 95,02 i nie najwyższej zmienności balans pomiędzy wysokimi i niskimi wypłatami jest zachowany. Dołącz do znakomitego podróżnika i daj sobie szansę na zdobycie naprawdę wysokich nagród.

FAQ

Czy możliwa jest gra w Columbus Deluxe za darmo?

Tak, gra za darmo jest możliwa, aby mieć taką możliwość skorzystaj z wersji demo, którą publikujemy na naszej stronie. 

Czy Columbus Deluxe slot posiada funkcję darmowych spinów?

Oczywiście! Symbole Scatter odpowiadają za uruchomienie funkcji związanej z darmowymi obrotami. 

Czy możliwa jest wygrana prawdziwych pieniędzy grając w Columbus Deluxe slot?

Zawsze, wtedy gdy dokonasz depozytu i zdecydujesz się na grę z wykorzystaniem realnej gotówki, możesz wygrać prawdziwe pieniądze.

Czy konieczne jest pobieranie Columbus Deluxe slot, żeby zagrać?

Nie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii automat Columbus Deluxe online za darmo działa w trybie instant bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. 

Columbus Deluxe Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
200
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie