Dazzle Me

Star Star Star Star Star

Dazzle Me slot za darmo

Dazzle Me automatTen pełen kryształów i diamentów Dazzle Me automat do gry jest produktem jednego z największych dostawców oprogramowań na dzisiejszym rynku hazardowym – studio NetEnt. Gra toczy się na 5 różnych rozmiarów bębnach i na aż 76 liniach wygrywających! To daje ogromne szanse na wygrane. Symbole Wild i Scatter dodatkowo zwiększą ilość kombinacji wygrywających jak i okazji na pomnożenie tych wszystkich kwot.

Graj na kolorowym automacie Dazzle Me online za darmo, odwiedzając naszą stronę internetową, gdzie udostępniamy slot w wersji demo dla wszystkich naszych użytkowników. Jest to świetna okazja na zapoznanie się z mechaniką slotu bez naruszania własnych środków na koncie. Kiedy już poczujesz się na to gotowy, możesz przenieść się do licencjonowanego kasyna online i grać w Dazzle Me na prawdziwe pieniądze!

Podstawowe cechy i zasady gry

Video slot Dazzle Me o 5 niestandardowych bębnach to opcja dla tych ciekawskich, szukających czegoś więcej niż standardowa plansza 3×5. Bębny na tej maszynie mają kolejno po 3, 4 i 5 miejsc na kryształowe symbole. Znajdzie się tu aż 76 linii wygrywających i symbole specjalne, zastępujące inne, jak i uruchamiające darmowe gry hazardowe. Procent zwrotu RTP Dazzle Me online to zawrotne 96,91%. Spodziewać się więc można tutaj wielu wygranych.

Dazzle Me graj za darmoBębny slotu uruchomisz za pomocą zielonego przycisku z dwoma strzałkami, który znajduje się w samym centrum u dołu ekranu. Zanim jednak go użyjesz, ustaw odpowiedni zakład na wszystkie linie. Wartość aktualnego zakładu wyświetlać się będzie w lewym dolnym rogu, a wartość tą edytujesz za pomocą ustawień LEVEL. Najniższa stawka wynosi 20 monet, a najwyższa 200. Wydawać się może, że te wartości nie dają dużego pola do manewru zakładem, jednak Dazzle Me gra pozwala na zmianę wartości jednej takiej monety COIN VALUE, od 0,01 do 1,00. Aktualny stan konta widnieje w prawym dolnym rogu.

Dla ułatwienia gry, dostępna jest funkcja Automatycznych obrotów AUTO PLAY, którą znajdziesz po lewej od przycisku uruchamiającego bębny. W ustawieniach tych gier, wybierzesz ich ilość od 10 do 1000 oraz moment, w którym chciałbyś, aby te gry się zatrzymały:

  • przy dowolnej wygranej,
  • kiedy pojedyncza wygrana przekroczy [kwota],
  • kiedy stan konta wzrośnie o [kwota],
  • kiedy stan konta zmaleje o [kwota],
  • kiedy wygrane zostaną darmowe gry.

Jeśli spojrzysz na miejsce po lewej stronie pod bębnami, znajdziesz tam przycisk “i”, pod którym kryją się wszelkie potrzebne informacje dotyczące gry Dazzle Me (w tym tabela wypłat i przebieg linii wygrywających), z którymi każdy nowy użytkownik maszyny powinien się zapoznać. Dazzle Me automat o nowoczesnym designie oślepia wręcz blaskiem kolorowych diamentów i kryształów zapełniających wszystkie 5 bębnów. Animacje są płynne i świetnie urozmaicają całą rozgrywkę. Wszystko wykonane jest w sposób dokładny i profesjonalny.

Dazzle Me – Gra w kasynach w Polsce

Jeśli chcesz wybrać się do kasyna online i grać w Dazzle Me na prawdziwe pieniądze, ale nie wiesz gdzie takie znaleźć, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, gdzie w zakładce “Ranking Kasyn” mamy spis najlepszych funkcjonujących w Polsce kasyn z licencją. Wszystkie te portale są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie polskich użytkowników z ogromną ilością rozmaitych automatów do gry. Mają one też w swojej ofercie masę świetnych bonusów i promocji, dostępnych również do wykorzystania na slocie od NetEnt Dazzle Me.

Jak grać, żeby wygrać?

Dazzle Me gra hazardowaGra na automacie Dazzle Me jest prosta i przyjemna. Aby wygrać, wystarczy, że trafisz na co najmniej 3 takie same symbole na jednej z 76 linii wygrywających. Tak jak inne automaty online wrzutowe, jest to całkowity los, jednak istnieje pare zasad, które pozwalają na zwiększenie potencjalnych wygranych. Pamiętaj więc, aby najpierw wypróbować grę w wersji Dazzle Me demo. Stawiaj też niskie zakłady, aby ograniczyć straty i korzystaj z bonusów bez depozytu i promocji, które oferują kasyna.

Bonusy i Promocje Dazzle Me

Symbole specjalne w grze to Wild i Scatter, ten pierwszy występuje w formie Dazzling Wild Reels, czyli bębnów całkowicie zapełnionych tym symbolem. Wild zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter, a ten z kolei rozpoznasz po napisie “Free Spins”. Co najmniej 3 takie uruchomią 8 darmowych obrotów, 4 uruchomi 12, a 5 aż 15. W trakcie tych gier może uruchomić się funkcja Linked Reels, czyli dodatkowe, lustrzane bębny pojawiające się od 1 do 4 bębna. Tabela wypłat Dazzle Me (wygrana to produkt poziomu zakładu, wartości monety oraz odpowiedniej kwoty z poniższej tabeli):

Symbol x3 x4 x5
7 12 30 200
Dzwonek 8 15 100
Czerwony, Fioletowy 4 8 30
Zielony, Niebieski 3 5 20

Dazzle Me – wersja na telefon

Gra dostępna jest w wersji mobilnej na tablet i telefon. Dzięki technologii HTML5, dostosuje się ona do każdego urządzenia, na jakim ją uruchomisz, bez potrzeby korzystania z Flash Playera.

Dazzle Me online opinie

Świetny slot, o przepięknej grafice i intuicyjnym interfejsie – idealny dla każdego. Urozmaicone bębny oraz dodatki gry sprawiają, że trudno się od niej odciągnąć. Graj u nas w Dazzle Me za darmo, a my życzymy Ci jak największych wygranych!

Dazzle Me Szczegóły gry

Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Tak
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
76
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie