Fishin Frenzy

Star Star Star Star Star

Bezpłatny automat do gry Fishin Frenzy

Fishin Frenzy maszyna do gry to atrakcyjna opcja zarówno dla doświadczonych graczy, jak też dla początkujących. Wyprodukowany przez Reel Time Gaming klasyczny slot spójnie nawiązuje do klimatów morskich, zarówno poprzez wykorzystane tło, jak też symbole.

Aby zagrać w Fishin Frenzy online za darmo na naszej stronie nie trzeba się rejestrować, wystarczy skorzystać z bezpłatnej wersji testowej, dzięki której można poćwiczyć grę i poznać ją lepiej, zanim zdecydujemy się na rozgrywkę na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Reguły i specyfika gry

Fishin Frenzy gra hazardowa, w którym rozgrywka odbywa się na 5 bębnach, w 3 liniach. Gracz może samodzielnie zdecydować na ilu liniach wygrywających obstawia, maksymalnie do 10 linii jednocześnie. Wysokość zakładu może wahać się w przedziale między 100 a 20 000 kredytów na aktywną linię, przy czym gracz decyduje przed obrotem na ile linii obstawia.

Fishin Frenzy gra jest dostępna zarówno w wersji na komputery, jak również urządzenia mobilne, dzięki czemu możemy rozerwać się i cieszyć rozgrywką w każdym miejscu. Grafika jest dość prosta, ale przyjemna i klimatyczna, spójnie nawiązuje do marynistycznej tematyki automatu. Całość utrzymana jest w błękitnej kolorystyce, przedstawiającej głębię morza i stworzenia w nim żyjące.

Fishin Frenzy demo pozwala graczowi przećwiczyć rozgrywkę bez ponoszenia ryzyka, dzięki temu można poznać mechanikę gry i rozmieszczenie najważniejszych funkcji. Na szczęście nie jest to trudne, ponieważ główny ekran gry został zaprojektowany bardzo intuicyjnie.

Centralną część zajmuje plansza gry, przy pierwszym uruchomieniu, przed startem mamy również podświetlone wszystkie linie wygrywające. W górnej części ekranu, po prawej stronie możemy znaleźć 5 przycisków funkcyjnych:

  • quick spin, który pozwala przyspieszyć rozgrywkę przez pominięcie części animacji w czasie obrotów bębnów,
  • paytable, dostępne pod przyciskiem z symbolem “$”,
  • dodatkowe informacje o grze oraz zasady rozgrywki, pod przyciskiem “i”,
  • przycisk pełnego ekranu,
  • oraz przycisk regulacji głośności.

W dolnej części ekranu zlokalizowane są przyciski pozwalające na określenie parametrów rozgrywki oraz jej rozpoczęcie. Po lewej stronie ekranu znajduje się przycisk pozwalający na określenie stawki zakładu na linię, a obok niego drugi, za pomocą którego gracz wybiera ile linii będzie aktywnych w danej partii (od 1 do 10). Następny przycisk to opcja “max”, dzięki której jednym kliknięciem można ustawić maksymalne wartości zakładu oraz linii, co pozwala na uproszczenie rozgrywki.

Pośrodku ekranu, w dolnej części znaleźć możemy aktualne saldo wirtualnych kredytów (bądź prawdziwej waluty w przypadku kasyna online) oraz wysokość aktualnego zakładu.

Z kolei po prawej stronie znajdują się dwa najważniejsze przyciski, pozwalające na rozpoczęcie gry. Pierwszy to przycisk autoplay (z zawiniętą strzałką), który pozwala na włączenie automatycznego trybu rozgrywki. W opcji autoplay nie ma możliwości określania dodatkowych parametrów, takich jak opcje zatrzymania – gra trwa do momentu ponownego wciśnięcia przycisku. Drugi z przycisków to “spin”, z trójkątem na zielonym tle, który uruchamia jeden obrót bębnów. Ciekawostką jest opcja wymuszonego zatrzymania obrotu bębnów przed końcem cyklu, które możliwe jest przez ponowne, szybkie wciśnięcie przycisku “spin”.

W grze Fishin Frenzy online, jak w każdym automacie ważne jest, aby przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznać się z zasadami gry i poznać funkcje automatu. Wszystkie niezbędne informacje o grze można znaleźć po kliknięciu na ikonę oznaczoną jako “i”.

Podstawą sukcesu w grze będzie dobre opanowanie jej zasad i poznanie mechanizmów. Warto poświecić na to czas, ponieważ rozgrywka daje realne szanse na sukces – stopa zwrotu dla gracza (RTP) w Fishin Frenzy jest jest na dość dobrym poziomie i wynosi 96,12%.

Polskie kasyna, w których można znaleźć Fishin Frenzy

Na naszej stronie internetowej można znaleźć “Ranking Kasyn”, w którym wyszczególnione są kasyna, które są legalne w Polsce oraz oferują swoje usługi dla polskich graczy.

W każdym z tych kasyn znaleźć można wiele automatów do wyboru, dlatego każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie, w zależności jaki typ automatu lub tematyka najbardziej mu pasują. Dla osób, które chciałyby przejść na kolejny poziom rozrywki jest również możliwość gry na prawdziwe pieniądze w Fishin Frenzy.

Dla każdego gracza istotny będzie również fakt, że każde z kasyn znajdujących się w naszym “Rankingu Kasyn” ma licencję oraz świetne bonusy do gry w Fishin Frenzy.

Fishin Frenzy – jak grać, żeby wygrać?

Aby odnieść sukces w grze na prawdziwe pieniądze dobrze wcześniej przećwiczyć grę w Fishin Frenzy za darmo, w wersji demo. Aby przedłużyć zabawę i kontrolować ryzyko dobrze jest grać za niskie stawki, a dzięki dwóm dodatkowym trybom gry w opcji gamble gracz ma możliwość podwojenia swojej wygranej. Warto z rozwagą korzystać z tej opcji, ponieważ w przypadku niepowodzenia tracimy całą wygraną z danego obrotu.

Bonusy i promocje Fishin Frenzy

W grze Fishin Frenzy znajdziemy najbardziej popularne symbole bonusowe, takie jak Scatter oraz Wild. Funkcję Scattera pełni w automacie symbol łodzi, w przypadku gdy pojawi się na bębnach 2, 4 lub 5 razy gracz zostanie wynagrodzony odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowymi spinami.

W czasie darmowych spinów może pojawić się Symbol Wild, którym jest Rybak. Symbol ten pojawia się jedynie w czasie free spinów i może zastąpić wszystkie inne symbole, poza łodzią.

W przypadku wygranej gracz ma możliwość odebrać wygraną, lub przejść do gry bonusowej w dwóch wariantach – gry karcianej, w której wybieramy czy wylosowana będzie czerwona czy czarna karta, bądź drabiny, gdzie automat losuje czy wejdziemy na wyższy szczebel,zwiększając wygraną, czy też spadniemy poniżej, tracąc przy tym część bądź całość kwoty. Tabela wypłat dla gracza w przypadku stawki minimalnej (100 kredytów) wygląda następująco:

Symbol x3 x4 x5
Symbole A, K, Q, J i 10 500 2 500 10 000
Ryby 1 000 5 000 20 000
Koło ratunkowe, Pudełko spławików 2 000 10 000 50 000
Wędka 3 000 15 000 100 000
Ptak 5 000 20 000 200 000

Gra w Fishin Frenzy na telefonie

Ważną cechą automatu Fishin Frenzy jest to, iż działa całkowicie w technologii HTML5, dzięki czemu nie wymaga on Flash Playera i może płynnie dostosować się do każdego urządzenia z odpowiednią przeglądarką. Z tego powodu rozgrywka możliwa jest zarówno na tabletach i telefonach, jak też na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.

Fishin Frenzy online opinie

Ten automat dzięki prostej, czytelnej i kolorowej grafice przyciąga zainteresowanie. Wykorzystanie klasycznych mechanizmów rozgrywki pozwala odnaleźć się zarówno doświadczonym graczom, jak też nowicjuszom. Gra gwarantuje ciekawą, urozmaiconą zabawę na długie godziny.

Fishin Frenzy Szczegóły gry

Producent:
Reel Time Gaming
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie