Gemmed

Star Star Star Star Star

Gemmed! – darmowy automat do gry

Gemmed automat do gry to innowacyjny wideo slot, wyprodukowany przez znanego na rynku gier hazardowych dewelopera – firmę Betsoft. Choć premiera gdy odbyła się względnie niedawno, gdyż dopiero 24 września 2019 roku, to gra z czasem staje się coraz bardziej popularna i pojawia się w ofercie wielu kasyn internetowych. Konserwatywni gracze przyzwyczajeni do tradycyjnych bębnów jednorękiego bandyty będą zaskoczeni, gdyż Gemmed automat wykorzystuje całkowicie innowacyjną mechanikę siatki 9×9.

Pomimo rewolucyjnej mechaniki, gracze znajdą tutaj także znane sobie elementy, jak chociażby funkcja Gamble. Na naszej stronie internetowej można zagrać w Gemmed za darmo. Możliwość tę należy szczególnie polecić graczom, którzy w niedalekiej przyszłości planują także zagrać w Gemmed na prawdziwe pieniądze. Dzięki czemu lepiej poznają grę i unikną zbędnego ryzyka. W szczególności, że można zagrać w Gemmed bez rejestracji. Co oznacza, że każdy może zagrać w Gemmed bez logowania o każdej porze dnia i nocy.

Jak grać w Gemmed?

Gemmed gra to rewelacyjny automat do gry, gdzie celem gracza jest trafienie klastra złożonego z identycznych symboli. Symbole mogą się stykać na ukos, a przede wszystkim mogą do siebie przylegać. Zwycięskie kombinacje można stworzyć na 40.503 sposoby. Minimalna wartość zakładu wynosi 0,10 kredytów, maksymalna natomiast 10 kredytów. RTP wynosi 96,46%, co należy uznać za dobry wskaźnik.

W grze spotkamy także wiele znanych nam symboli z innych gier. Znajdą się tutaj symbole znane z tradycyjnych gier karcianych, od dziewiątki do asa (symbole standardowe). Ponadto układy można ułożyć za pomocą symboli o średniej wartości (listek, kwiatek, wisienka, grzybek i księżyc) oraz symboli o wysokiej wartości (słońce, śnieżynka, krople wody). Ponadto ułatwieniem będzie wykorzystanie symboli Scatter, które umożliwiają wygranie darmowych obrotów. A także symboli wild, których funkcją jest zastępowanie innych symboli, za wyjątkiem symboli scatter.

Ponadto gracz, który trafi układ zwycięski może spróbować podwoić wygraną za pomocą funkcji Gamble. Co ciekawe w porównaniu do innych gier nie polega ona na odgadnięciu koloru zakrytej karty, lecz trafieniu orła albo reszki. Jeśli prawidłowo wytypujemy wynik rzutu monetą nasza wygrana podwaja się, jeżeli nam się to nie uda, to niestety przegrywamy. W grze brak jest funkcji Jackpot, a także nie zagramy z innymi graczami w trybie wieloosobowym. Na szczęście, można zaplanować liczbę automatycznych odtworzeń. Większości graczy ucieszy fakt, że w grę można także zagrać na każdym urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon czy tablet.

Wygrane w Gemmed!

Ikonką “i” w lewym, dolnym rogu otworzymy tabelę wypłat dla poszczególnych układów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z tablicą wypłat. Tytułem przykładu dla zakładu o wartości 5 kredytów wygrane prezentują się następująco:

Symbol x3  x4  x5  x6  x7  x8  x9 
9, 10, J,Q, K, A  1 2 3,5 5 7,5 12,5
Księżyc 1,5 2,5 5 7,50 10 15
Grzybek 1,5 2,5 5 7,50 10 15
Wiśnie 1,5 2,5 5 7,50 10 15
Kwiat 2,5 4 7,5 10 12,5 17,5
Liść 2,5 4 7,5 10 12,5 17,5
Krople Wody 3,5 6 12,5 15 17,5 25
Śnieżynka 3,5 6 12,5 15 17,5 25
Słońce 2,5 5 20 25 30 35 50
Scatter 2,5 5 7,5 10 25 50

Nawigacja automatu Gemmed!

Przed rozpoczęciem gry tradycyjnie należy określić wysokość stawki. Później należy uruchomić maszynę. Obsługa gry Gemmed online nie jest skomplikowana, interfejs jest przejrzysty oraz intuicyjny. Tabela wypłat znajduje się pod ikonką ,,i”, tam także zaznajomimy się z zasadami gry oraz możemy zmienić ustawienia gry. Wartość zakładu ustalimy za pomocą suwaka. Należy przyznać, że szata graficzna, jak na produkt od Betsoft przystało, stoi na wysokim poziomie. Analogicznie jest ze ścieżką dźwiękową, która stwarza przyjemny klimat gry.

Gemmed! – zagraj za darmo!

Podsumowując Gemmed, można powiedzieć, że to ciekawa pozycja od Betsoftu, której innowacyjna mechanika powinna zachwycić wszystkich graczy szukających nowych wrażeń. Na naszym portalu internetowym można zagrać w wersję Gemmed demo. Jeżeli jednak jakiś gracz planuje w przyszłości zagrać na poważnie to warto rozpocząć od gry w Gemmed bez depozytu bonus.

Gemmed Szczegóły gry

Producent:
Betsoft
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
9
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40503
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie