Honey Rush

Star Star Star Star Star

Honey Rush darmowy automat online

Automat, który na pierwszy rzut oka przypomina historię Kubusia puchatka, którą zna praktycznie każdy. W rzeczywistości jesteśmy blisko poprawne wytypowanie, w tej grze również chodzi o miód, ale zamiast pociesznego pluszaka główną rolę odgrywają pszczoły. Honey Rush to automat stworzony przez dewelopera Play’N GO a jego premiera odbyła się w 2019 roku. Oprócz bardzo słodkiej tematyki gra charakteryzuje się zupełnie odmienną mechaniką w postaci Cluster Pay. Sprawia to, że otrzymujemy tutaj olbrzymią ilość generowania wygranych, a jednocześnie nie istnieją płatne linie wypłat. Gra wypełniona jest różnego rodzaju funkcjami specjalnymi, a rozgrywka jest tak angażująca, że spędzić tutaj możemy wiele godzin zabawy.

Jeżeli ten krótki opis sprawił, że masz ochotę przetestować ten automat, to bardzo dobrze się składa. Specjalnie dla naszych użytkowników udostępniamy tę produkcję w wersji Honey Rush demo całkowicie za darmo. Gracze mogą skorzystać z tej wersji gry bez konieczności rejestracji oraz ryzyka własnego kapitału.

Cechy charakterystyczne automatu Honey Rush

Honey Rush to automat, który działa zupełnie odmiennie od większości produkcji na rynku. Kluczowym elementem jest funkcja Cluster Pay, dzięki której o wygranej decydują specjalny klastry symboli, które muszą układać się obok siebie. Aby ułożyć zwycięską kombinację, konieczne jest ułożenie minimum 5 symboli obok siebie. Po utworzeniu klastra, zwycięskie symbole, które brały udział w wygranej konfiguracji znikają a te, które były wyżej opadają niżej w miejsce ustępujących. Dzięki temu za jednym spinem możemy wygenerować dużo więcej zwycięskich konfiguracji. Oprawa wizualna również jest bardzo charakterystyczna, bębny nie są ułożone klasycznej formacji i przypominaj plaster miodu o następującym układzie: 4-5-6-7-6-5-4 w sumie istnieje tutaj 37 miejsc, w których mogą zatrzymywać się symbole.

Nawigowanie w grze odbywa się w standardowy sposób, pierwszym krokiem jest dobór stawki, którą możemy wybrać dzięki specjalnej belce na dole ekranu, która zawiera komórki z wartością stawek. Kolejnym krokiem jest już tylko skorzystanie z zielonego przycisku w prawym dolnym ekranu, który odpowiada za rozpoczęcie gry. Poniżej przedstawiamy listę przycisków oraz funkcje, jakimi możemy zarządzać podczas gry:

 • Dwie zakręcone strzałki – zielony przycisk na dole ekranu, którego kliknięcie powoduje rozpoczęcie rozgrywki.
 • Play – przycisk, który pozwala przejść w tryb gry automatycznej na maksymalnie 100 rund.
 • Komórki z wartością stawek – belka z komórkami znajdują się dosłownie na środku pod tablicą gry. Kliknięcie w poszczególne okienko powoduje dobór stawki.
 • i – kliknięcie powoduje przejście do instrukcji gry oraz tabeli wypłat i wartości poszczególnych konfiguracji.
 • Błyskawica – przyspieszenie tempa gry.
 • Głośnik – pozwala sterować dźwiękiem w grze.
 • Trzy poziome kreski – umożliwiają sterowanie podstawowymi ustawieniami w grze.

Honey Rush – dostępność w polskich kasynach

Wszyscy gracze, którzy mają ochotę zagrać na automacie Honey Rush online odsyłamy do specjalnej sekcji na naszej stronie, którą nazwaliśmy „Ranking Kasyn”. Znajduje się tam lista legalnych kasyn w Polsce, które zapewniają możliwość gry na tym automacie. Oprócz tego znaleźć tam można naprawdę rozległą ofertę innych gier kasynowych, a także ofertę bonusową, dzięki której znacząco możemy powiększyć nasz początkowy budżet na grę. Każde z tych kasyn posiada stosowną licencję i zostało zbadane pod kątem bezpieczeństwa.

W jaki sposób grać aby wygrać?

Wygrana na automacie Honey Rush następuje zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć minimum 5 symboli w zwycięskim klastrze. Warto również starać się, aby jak najszybciej wypełnić punktami specjalny miernik o nazwie Rush Meter. Pozwala on aktywować specjalne funkcje umożliwiające zdobycie najwyższych wygranych. Jeżeli chodzi o zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej, to nie jest to możliwe. Wszystko dlatego, że gry slotowe opierają się bardzo mocno na czynniku losowości. Warto jednak zoptymalizować swoją grę poprzez rozsądne zarządzanie budżetem przeznaczonym na grę.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat

Honey Rush gra to automat posiadający tablice w formie klastra miodu, na którym może zmieścić się aż 37 symboli. Minimalna stawka wynosi tutaj 0.2 monety natomiast maksymalnie możemy obstawić 100 monet. RTP wynosi tutaj 96%, co jest zdecydowanie dobrym wynikiem, większym od wielu innych gier w tej kategorii. Honey Rush automat do gry posiada wiele funkcji specjalnych, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Pierwszą z nich jest funkcja „Colony”, która uruchamia się w sposób losowy podczas przegranych obrotów lub z wykorzystanie miernika Rush Meter. Gdy nastąpi jego aktywacja, dochodzi do wybrania jednego symbolu znajdującego się na środku tablicy, który następnie jest klonowany i rozszerzany na większą ilość miejsc, generując dodatkowe nagrody. Istnieją 3 rodzaje tej funkcji, które różnią się pod względem wygranych:

 • Drone – klaster zawierający minimum 7 symboli
 • Worker – klaster zawierający minimum 7-15 symboli
 • Queen – klaster zawierający minimum 20 – 37 symboli.

Wspomniany wcześniej Rush Meter jest ciekawym rozwiązaniem, który został zastosowany w grze. Uruchamiając grę, po prawej stronie znajduje się miernik, który wyświetla różne poziomy, które odblokowują różne funkcje. Ładowanie miernika następuje poprzez zwycięskie kombinacje, które dodając specjalne punkty, aktywują kolejne poziomy:

 • 1 poziom – 20 symboli w zwycięskiej kombinacji aktywuje funkcję Drone Colony + dodaje 1 symbol Sticky Wild
 • 2 poziom – 40 symboli w zwycięskiej kombinacji aktywuje funkcję Drone Colony + dodaje 1 symbol Sticky Wild
 • 3 poziom – Zebranie minimum 80 symboli aktywuje funkcję Drone Colony + dodaje 1 symbol Sticky Wild
 • 4 poziom – zebranie 160 symboli aktywuję funkcję Queen Colony.

W grze widocznych jest bardzo wiele symboli, większość z nich związana jest z codzienną praca pszczół. Poniżej można zapoznać się z wartością poszczególnych konfiguracji:

Symbol Wszystkie typy kwiatów Brązowa moneta Srebrna moneta Złota moneta Niebieski diament
5 10 30 40 50 100
6 15 40 60 75 150
7 20 60 80 100 200
8 25 80 100 125 250
9 30 100 125 150 300
15+ 150 500 600 750 1500
20+ 400 1000 1500 2000 4000
25+ 750 2000 2500 3000 5000
30+ 1000 3000 4000 5000 10000
35+ 2000 5000 7500 10000 20000

Honey Rush na telefon

Deweloper zadbał, aby Honey Rush automat dostępny był na wszystkich urządzeniach mobilnych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii HTML 5 która nie wymaga posiadania flash playera. Gra w sposób automatyczny dostosowuje się do każdego typu urządzeniach.

Honey Rush – podsumowanie

Honey Rush online za darmo zawiera wiele funkcji specjalnych i dodatkowych mnożników, które sprawiają, że nagrody tutaj osiągane mogą być spektakularne. Maksymalna wygrana, jaką możemy zdobyć wynosi x9000 od postawionej stawki! Dołącz do innych graczy, którzy sprawdzili ten automat i wykorzystaj darmową wersję gry hazardowe dostępną na naszej stronie.

FAQ

Czy możliwa jest gra na automacie Honey Rush za darmo?

Tak! Aby grać za darmo skorzystaj z wersji demo. 

Czy Honey Rush slot posiada funkcję darmowych spinów?

Niestety nie.

Czy możliwe jest wygranie prawdziwych pieniędzy grając w Honey Rush slot?

Oczywiście! Zarejestruj się w kasynie i dokonaj depozytu.

Czy wymagane jest pobieranie Honey Rush slot, żeby zagrać?

Nie! Gra działa w trybie instant przez przeglądarkę internetową.

Honey Rush Szczegóły gry

Producent:
Play'n GO
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
7
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
1
Min. liczba żetonów na spin:
0.2
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie