Hot Target

Star Star Star Star Star

Hot Target – darmowy slot online

Jeśli ktoś ma ochotę powrócić do korzeni automatów do gier, powinien przekonać się, co do zaoferowania ma Hot Target automat do gry. To klasyczna rozgrywka, która ukazuje to, jak wyglądały pierwsze automaty do gier owoce. To typowy slot typu Hot Spot, który w najmniejszym stopniu nie stara się prezentować nowoczesnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie – wszystko ma być archaiczne i proste.

Niezwykła pozycja została stworzona przez bardzo dobrze znane studio Novomatic. Każdy użytkownik, który chce wejść do zabawy Hot Target na prawdziwe pieniądze, powinien rozważyć grę w trybie demonstracyjnym. Bawiąc się w Hot Target bez rejestracji, można wypróbować wszystkie opcje gry i opracować optymalną strategię, która pozwoli na jak najlepsze wyniki. Granie w Hot Target bez logowania to zawsze powinien być pierwszy krok przed wejściem z zabawę na poważnie.

Funkcje i specyfikacje techniczne Hot Target

Gra online hazardowa jest bardzo prosta i nie należy oczekiwać od niej szczególnie zaawansowanych rozwiązań. Taki był zamysł twórców – ma cechować się prostotą i swego rodzaju archaizmem. Hot Target gra to 5 bębnów z 3 rzędami, na których obrazki formują się w kombinacje wygrywające na 9 sposobów. Zakład można obstawiać od 1 (przy zakładzie 1 na jedną linię) do 900 kredytów (przy zakładanie za 100 na 9 liniach). Oprócz tego wygrane zależą od trafiania funkcji specjalnych: Wild, Scatter, Hot Target.

Ze wszystkimi opcjami można zapoznać się w trybie Hot Target bez depozytu na naszej witrynie, gdzie bawi się z użyciem darmowych pieniędzy. Dzięki temu gracz może zapoznać się z tym, jak kiedyś wyglądały automaty, zanim przejdzie się do standardowego trybu zabawy.

Hot Target – stół wypłat

Na ekranie gry pojawia się 11 różnych symboli, które formują się w kombinacje od 3 do 5 obrazków w jednej linii. Poniższe wygrane za symbole w Hot Target online są przedstawiane za trafienie 5 symboli przy zakładzie wynoszącym 1:

Symbole Wypłaty
owoce: wiśnie, cytryna i pomarańcz 100
arbuz i dzwonek 200
pojedynczy pasek BAR 250
podwójny pasek BAR 500
potrójny pasek BAR 1000
joker 5000
gwiazdka 4050

Celownik Hot Target podwaja wygrane.

Jak wygrać w Hot Target?

Zasada działania Hot Target automat jest bardzo prosta. To możliwie najprostsza zabawa, jeśli chodzi o automaty do gier. Rozgrywką steruje się za pomocą zaledwie kilku przycisków. Na dole ekranu znajduje się wyraźny, czerwony obrazek START. Oprócz tego zabawę można uruchamiać za pomocą przycisku AUTO START, gdzie włącza się rozgrywka automatyczna.

Przed rozpoczęciem zabawy zawsze należy zapoznać się z jej wszystkimi funkcjami. Na szczęście twórcy udostępnili Hot Target za darmo i gracz może przeglądać wszystkie informacje o rozgrywce, klikając przycisk INFO, aby następnie je wypróbować. To najlepszy sposób na opracowanie optymalnej rozgrywki, która przyniesie jak najlepsze korzyści w zabawie za pieniądze.

Produkcja być może nie zachwyca pod względem graficznym, ale automaty rządzą się swoimi prawami. Jeśli dana gra prezentuje odpowiednio wysoki poziom i wygrane –  gra sama się obroni. Hot Target ma aż 95,5% RTP, którym skutecznie konkuruje z nowymi pozycjami.

Bonusy za grę w Hot Target

Szczęśliwy gracz nigdy nie opuści tej gry bez wygranej. Poniższe opcje bonusowe jak bonus bez depozytu są dostępne w Hot Target, aby Twoja wygrana była jeszcze większa:

  • Scatter – trafienie trzech gwiazdek uruchamia rundę bonusową z 10 darmowymi spinami.
  • Wild – trafienie obrazka z jokerem umożliwia łatwiejsze trafienie kombinacji wygrywających. Symbol zamienia się ze wszystkimi ikonami w grze z wyjątkiem Scattera i Hot Target.
  • Hot Target – symbol pojawia się na środkowym bębnie i bez względu na swoje położenie podwaja wszystkie wygrane, jakie pojawią się na ekranie. Funkcja nie działa w rundzie z darmowymi spinami.

Podsumowanie recenzji

Każdemu od czasu do czasu przyda się powrót do korzeni automatów do gier w kasynach internetowych. Hot Target to idealna okazja do zapoznania się z prawdziwymi klasycznymi automatami do gier, gdzie główną role odgrywają kombinacje, wspierane za pomocą popularnych funkcji bonusowych. Hot Target demo to idealna okazja na zapoznanie się z tą produkcją, przed decyzją o rozgrywce z użyciem prawdziwych pieniędzy.

Hot Target Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
900
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie