Mystery Planet

Star Star Star Star Star

Mystery Planet darmowa gra online

Na tajemniczej planecie stopa ludzka jeszcze nie stanęła. Zdominowana jest ona przez różne żywioły z ogniem na czele. Mystery Planet automat do gry został wyprodukowany przez firmę Evoplay, która tworzy różne, ciekawe, tematyczne sloty. W tym przypadku jest to jeszcze nie zdobyta, skalista planeta.

Mystery Planet online za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. W darmowej rozgrywce najłatwiej jest zapoznać się z automatem. Nie trzeba nawet się zalogować, aby dało się zagrać. Mystery Planet demo jest najlepszym sposobem na poznanie zasad gry i przygotowania swojej własnej strategii do starcia na pieniądze w kasynie online.

Zasady rozgrywki

Mystery Planet gra to wideo slot o 5 bębnach i 20 liniach wygrywających. Linie wygrywające tworzone są od lewej do prawej przez kolejne bębny rozpoczynając od pierwszego. Przebieg linii wygrywających najłatwiej jest podejrzeć w tabeli wypłat. Zakład całkowity w grze jest dostępny w bardzo szerokim zakresie od 0,1 do 1,000 kredytów na jedno zakręcenie. Całkowity współczynnik RTP wynosi 92%. Jest to wartość niższa niż średnia stopa zwrotu dla podobnych gier. Automat ten powstał w technologii HTML5, przez co jest dostępny na różnych urządzeniach mobilnych, bez konieczności instalowania jakichkolwiek dodatków.

Cały wygląd automatu nawiązuje do tytułowej tajemniczej planety. Dominują skały, a symbole znajdują się w ochronnych bańkach.  Sterowanie grą znajduje się na dolnym pasku. Po lewej stronie pod przyciskiem “i” znajduje się tabela wypłat. Po otworzeniu menu w “Rules” znajdują się szczegółowe zasady gry. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać, opisują automat i wszystkie jego cechy. W polu BALANCE widoczne jest saldo gracza. Minusem i plusem obok BET ustalamy stawkę w grze. Środkowy przycisk rozkręca bębny. Po prawej stronie ikonta paragrafu to także zasady gry, możemy tam zmienić tempo rozgrywki, dźwięki. W ustawieniach pod kołem zębatym jest kilka dodatkowych opcji włącznie z warunkami gry automatycznej.

Mystery Planet – w polskich kasynach online

Na naszej stronie internetowej prowadzimy “Ranking Kasyn”, w którym gracze mogą znaleźć najlepsze, legalnie dostępne kasyna w Polsce. Nasi eksperci czuwają, aby lista była stale aktualna, dzięki czemu w jednym miejscu dowiesz się gdzie i w co warto zagrać. Każde z kasyn w rankingu jest przez nas sprawdzane, więc mamy pełną kontrolę nad tym, co proponujemy. Wszystkie kasyna w rankingu posiadają odpowiednie licencje, które pozwalają na granie pieniędzmi w kasynie online. Kasyna dbają o bezpieczeństwo swoich graczy.

Oferują one różne bonusy, które będą dostępne w grze Mystery Planet za darmo. Będziesz mógł zagrać w Mystery Planet także na prawdziwe pieniądze. Poza tą grą posiadają one tysiące różnych, innych gier z których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jak grać, żeby wygrać?

Nie istnieje jedna, idealna strategia grania w gry online. Są to automaty losowe, które w różnych momentach mogą wydać nam główną nagrodę. Zawsze jednak należy stosować się do tzw. dobrych porad, które mogą przyczynić się do wygranej. Ważną kwestią jest dobre poznanie gry. Zagraj w wersję demo, która jest na naszej stronie, aby poznać mechanikę automatu i zapoznać się z jego obsługą. Warto także zapoznać się z zasadami gry, które rozwieją wszelkie wątpliwości odnośnie zasad. Mystery Planet automat posiada kilka ciekawych rozwiązań, które warto poznać zanim rozpoczniesz rozgrywkę na pieniądze. Jeśli już zaczniesz grać na realne pieniądze to graj niskimi stawkami. Pozwoli to na dłuższą grę. Jeśli nabierzesz więcej doświadczenia to podnieś stawki, aby maksymalizować swoje wygrane.

Promocje w grze Mystery Planet

Mystery Planet online posiada kilka ciekawych rozwiązań oraz symboli specjalnych. W grze jest wild, który może wystąpić tylko na drugim, trzecim lub czwartym bębnie. Podpisany jest właśnie jako WILD. Zastępuje on inne symbole na swoich liniach wygrywających. Jest także scatter, którego cechą jest możliwość rozpoczęcia rundy 20 darmowych spinów. Musi pojawić się 3 razy, aby je rozpocząć. Występuje tylko na pierwszym, trzecim i ostatnim bębnie.

Gra hazardowa za darmo bez logowania Mystery Planet posiada mnożnik, który narasta po następujących po sobie wygranych. Symbole, które tworzyły linie wygrywającą znikają, a w ich miejsce z góry spadają nowe podnosząc mnożnik. Rozwiązanie to nazywane jest czasem lawiną. Wysokość mnożnika jest inna dla podstawowej gry, a inna dla darmowych spinów. Prezentujemy je w tabeli.

Standardowa gra Darmowe spiny
Pierwsza wygrana x1 x3
Druga wygrana x2 x6
Trzecia wygrana x3 x9
Czwarta wygrana x5 x15

Tryb gry automatycznej można wywołać przez przytrzymanie środkowego klawisza rozkręcającego bębny. Warunki zatrzymania spinów należy ustawić wcześniej w ustawieniach, które są dostępne pod przyciskiem z kołem zębatym. W poniższej tabeli zaprezentowano wygrane dla zakładu 1 kredytu.

Symbol x3 x4 x5
ogień 2,5 25 100
pioruny 1,5 10 50
tornado 1 5 25
A 0,8 2,5 15
J 0,5 2 7,5
Q 0,3 1,5 5
J 0,2 1 3,5
10 0,1 0,5 2,5

Mystery Planet na smartfonie

Gra hazardowa na telefon w technologii HTML5, dzięki czemu można spokojnie zagrać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Nie ma znaczenia czy będzie to Windows, iOS czy Android. Gra sama dopasuje się do urządzenia i wyświetli wszystko poprawnie. Nie trzeba też pobierać żadnych dodatków jak Flash Player. Granie w podróży na swoim telefonie jeszcze nigdy nie było takie proste i przyjemne.

Mystery Planet – opinie

Automat do gry  Mystery Planet to bardzo ciekawa gra o wielu funkcjach. Mamy w niej symbole specjalne wild i scatter a także narastający mnożnik. Aż 20 darmowych spinów daje wiele dodatkowych szans na wygranie żetonów, w kasynie prawdziwych pieniędzy. Automat posiada ciekawy klimat i cała symbolika dobrze nawiązuje do motywu głównego gry. Jedynie współczynnik RTP mógłby być trochę wyższy, aby wygrane były większe, ale w grze demo nie ma to większego znaczenia. Chodzi o dobrą zabawę, a tej tutaj nie brakuje.

 

FAQ

Czy można zagrać w Mystery Planet za darmo?

Darmowa wersja gry jest dostępna na naszej stronie bez rejestracji.

Czy Mystery Planet slot posiada funkcję darmowych spinów? 

Tak, automat ten został wyposażony w funkcję darmowych obrotów.

Czy mogę wygrać realną kasę grając w Mystery Planet slot?

Realne pieniądze można wygrać w kasynie online. Na naszej stronie prowadzimy ranking kasyn.

Czy trzeba koniecznie pobrać Mystery Planet slot, żeby móc zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Działa ona w przeglądarce internetowej. 

Mystery Planet Szczegóły gry

Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
1000
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie