Season Sisters

Star Star Star Star Star

Season Sisters darmowa gra online

Przenieś się do baśniowej krainy w której 4 siostry decydują o jej losach. Każdy z sióstr odpowiada za inną porę roku i ma przyporządkowane dla siebie unikatowe bonusy. Hilda to królowa zimy, Aileen to królowa wiosny, Shamsia jest królową lata, a Zlata jesieni. W tym kolorowym slocie od firmy Evoplay doznamy wielu pozytywnych emocji, które będą towarzyszyć wygranym, ale i samemu obcowaniu z tą grą hazardową. Season Sisters automat do gry wygląda jakby był bardziej filmem, a nie automatem do gry. Całość jest tak spójna, opowiada wspaniałą historię, którą jesteśmy wręcz oczarowani.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Season Sisters online za darmo. Darmowa wersja gry nie będzie wymagała rejestracji, logowania, ani wpłaty depozytów. Jest to najelpszy sposób na poznanie zasad rozgrywki i wszystkich funkcjonalności slotu. Season Sisters gra posiada ich bardzo dużo. Każda z sióstr ma inne cechy i trzeba chwilę pograć, aby przetestować je wszystkie. Po odpowiednim przygotowaniu będziesz gotów zagrać w gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online

Cechy gry Season Sisters

Season Sisters to wideo slot o 5 bębnach i 20 liniach wygrywających. Zakład w grze wybierany jest z przedziału od 0,1 do 500 kredytów na jeden obrót. Stopa zwrotu wynosi 95,91%. Wartość RTP na takim poziomie jest bliska średniej dla podobnych gier online. Automat Season Sisters jest dobrze grywalny także na różnych urządzeniach mobilnych.

Grafika w grze nawiązuje do 4 pór roku. Ścieżka dźwiękowa jest bardzo przyjemna. Dobrze pasuje do ogólnej inspiracji gry kasynowej. Symbole tworzą układy zaczynające się od lewej strony, zgodnie z przebiegiem linii wygrywających.

Sterowanie automatem zostało umieszczone na dolnym interfejsie. Pod literą “i” zostały opisane zasady gry. Gdy na nią klikniemy to w dodatkowym menu Paytable i Rules możemy się z nimi zapoznać. Tam także znajduje się prezentacja przebiegu linii wygrywających. Każdy z graczy powinien je dobrze poznać, ponieważ ta gra posiada wiele różnych rozwiązań. W polu BALANCE jest widoczne saldo gry. BET służy do wyboru zakładu. Środkowym przyciskiem rozkręcamy bębny, przytrzymując go uruchamiamy grę w trybie automatycznym. Po prawej stronie wyświetlana jest ostatnia wygrana. Można tam też zmienić ilość animacji i wyłączyć dźwięki. Pod przyciskiem z kołem zębatym wejdziemy do ustawień w których można np. Wskazać warunki zatrzymania rozgrywki automatycznej.

Season Sisters – w polskich kasynach internetowych

Na naszej stronie internetowej prowadzimy swój “Ranking Kasyn”. Gracze mogą przeglądać wyszczególnione kasyna i wybrać swoje ulubione. Nasi eksperci dbają, by lista kasyn była stale aktualna. Wszystkie wyszczególnione tam kasyna działają legalnie w Polsce. Posiadają wiele gier z których każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można zagrać w Season Sisters na prawdziwe pieniądze. Kasyna przydzielają specjalne bonusy, które dodatkowo urozmaicają rozgrywkę.

Jak grać, żeby wygrać?

Season Sisters to złożony automat. Każda z pór roku posiada swoje unikatowe cechy. Trzeba dużo zagrać, aby poznać je wszystkie. Najlepszą wersją do poznawania gry jest Season Sisters demo. W darmowej wersji gry walutą są wirtualne żetony, których nigdy nam nie zabraknie. Odpowiednie przygotowanie będzie pomocne w kasynie. Jeśli już zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze to rozpoczynaj od niskich zakładów. Dzięki nim dłużej będziesz mógł grać. W miarę nabierania pewności podnieś zakłady, aby maksymalizować swoje wygrane.

Bonusy w Season Sisters

Season Sisters automat jest pełny różnych bonusów. Rozpocząć należy od symbolu wild, który zastępuje inne na liniach wygrywających. Występuje na wszystkich bębnach za wyjątkiem trzeciego oraz jego dodatkowa funkcja zmienia się od pory roku w której gramy. Zimowy Wild Frost zastępuje wszystkie symbole na całym bębnie. Wiosenny Wild Flower zamienia się dodatkowo w mnożnik x2 lub x3. Letni Wild Sun przykleja się do bębna i pozostaje na nim maksymalnie na 3 spiny. Jesienny Wild Leaves tworzy lustrzane odbicie względem trzeciego bębna i podwaja wygraną.

Na środkowym bębnie nie pojawia się wild, ponieważ tam może pojawić się królowa. Każda z nich doda kilka darmowych spinów wraz z innymi bonusami.

  • Zlata (jesień) – dodaje 3 darmowe spiny. Przy każdym spinie dodatkowo pojawia się jesienny symbol wild, który tworzy odbicie względem królowej i podwaja wygraną.
  • Hilda (zima) – 3 darmowe spiny oraz dodatkowo na jednym lub dwóch losowych bębnach pojawiają się zimowe symbole wild, które się rozszerzają.
  • Aileen (wiosna) – gracz otrzymuje 3 darmowe spiny oraz na dolnych częściach skrajnych bębnów pojawiają się wiosenne symbole wild, które po każdym obrocie przesuwają się o jedną pozycję do góry.
  • Shamsia (lato) – za nią idą 4 darmowe spiny. Podczas ich rozgrywania dodawany jest jeden dodatkowy symbol wild.

W poniższej tabeli przedstawiono mnożniki wygranych. Mnożnik razy stawka w grze będzie przedstawiał wygraną.

Symbol x3 x4 x5
ptak 1,2 3 10
motyl 1 2,5 7
jeż 0,8 2 5
bałwan 0,7 1,5 3,5
Wiosenny kwiat 0,5 1 2
Letne słońce 0,3 0,8 1,5
Jesienny liść 0,2 0,7 1,2
Płatek śniegu 0,1 0,5 1

Season Sisters na urządzenia mobilne

Season Sisters online został stworzony w technologii HTML5. Dzięki temu rozwiązaniu można grać bardzo wygodnie z każdego urządzenia mobilnego. Nie trzeba już pobierać dodatków do przeglądarki, takich jak Flash Player. Do gry wystarczy przeglądarka i dostęp do internetu. Gra sama dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia na którym będzie odtwarzana. Nie ważne czy będzie to Android, Windows czy iOS. Gra jest dostępna na każdą platformę.

Season Sisters online – podsumowanie

Takie gry jak Season Sisters zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych automatów do gry. Ich dopracowanie widać w każdym, nawet najmniejszym detalu. Zasługi należą się firmie Evoplay, która stworzyła więcej takich niepowtarzalnych gier. Każda z nich opowiada inną historię. Nie ma dwóch takich samych tytułów. 4 królowe które rządzą tą grą, każda w swojej porze roku. Tak wspaniałe gry ciężko jest opisać w kilku słowach. Zachęcamy do przekonania się na własnej skórze i zagrania w Season Sisters.

FAQ

Czy można zagrać w Season Sisters bez opłat?

Season Sisters za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nie wymagamy rejestracji.

Czy Season Sisters slot ma funkcję darmowych spinów?

Ten slot posiada aż 4 różne funkcje darmowych spinów. Każda królowa posiada swoje unikatowe cechy. 

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze w Season Sisters slot?

Prawdziwe pieniądze będzie można wygrać w kasynie online. Na naszej stronie prowadzimy “Ranking Kasyn”.

Czy trzeba pobrać Season Sisters automat, żeby zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Powstała w technologii HTML5, dzięki czemu jest dostępna na każdym współczesnym urządzeniu. 

Season Sisters Szczegóły gry

Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie