Tetri Mania

Star Star Star Star Star

Tetri Mania – slot za darmo

Kanciasta maszyna od Wazdan to zabawa dla każdego. Układaj kombinacje wygrywające, zbieraj nagrody i patrz jak następne klocki opadają na ich miejsca tworząc kolejne wygrane. Tetri Mania automat do gry wypełniony jest niespodziankami. Symbole specjalne zwiększą Twoje szanse na wygrane, a następnie pomnożą je do niewyobrażalnych kwot. Rozgrywka Tetri Mania toczy się na 4 bębnach wypełnionych neonowymi symbolami o najróżniejszych funkcjach.

Jeśli chcesz wypróbować Tetri Mania online za darmo, odwiedź naszą stronę internetową, gdzie dla wszystkich naszych czytelników udostępniamy wersję demo gry, aby każdy mógł poćwiczyć rozgrywkę oraz dokładnie zapoznać się z maszyną przed grą na prawdziwe pieniądze w licencjonowanym kasynie internetowym.

Zasady gry i informacje o slocie

Tetri Mania gra to neonowa fantazja. Rozgrywka toczy się na 4 bębnach z 3 miejscami na każdym z nich. Kombinacje wygrywające ułożyć możesz na 9 różnych liniach wygrywających. Za każdy darmowy spin zapłacisz od 0,2 monety do 100,00 monet. Video Slot ten szczyczyć się może dość wysokim procentem zwrotu dla gracza (RTP) który wynosi 96,43%. Oznacza to więc, że możesz spodziewać się częstych i wysokich wygranych.

Dodatkowo w grze Tetri Mania spotkasz się z 3 różnymi symbolami specjalnymi – Wild, Scatter i Mystery. Każdy z nich z pewnością nieraz posłuży Ci pomocą. Po wygranej na slocie Tetri Mania możesz podjąć się gry ryzyka i kilkukrotnie podwoić swoją nagrodę. Tryb automatycznych obrotów ułatwi Ci grę na slocie, a trzy różne tryby prędkości ją przyspieszą.

Rozkład przycisków maszyny Tetri Mania, to standardowy layout interfejsu automatów od studio Wazdan. Przycisk za pomocą którego uruchomisz bębny, znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Zaraz obok niego znajdziesz też ustawienia automatycznych obrotów oraz ich szybkości. Zakład całkowity za każdy taki spin ustawisz klikając bezpośrednio w wybraną kwotę lub za pomocą przycisków plusa i minusa znajdujących się w centrum panelu pod bębnami.

W lewym dolnym rogu automatu Tetri Mania znajdziesz 4 przyciski. Pierwszy z nich to “i” z dynamiczną tabelą wypłat. Następne dwa to ustawienia gry hazardowe online oraz dźwięków slotu, a pod czwartym znajdziesz zasady gry automaty Tetri Mania oraz wszelkie inne informacje, z którymi powinieneś się zapoznać. Twój aktualny stan środków na koncie wyświetlać się będzie nad tymi przyciskami.

Tetri Mania online w polskich kasynach

Na maszynie Tetri Mania online na prawdziwe pieniądze zagrasz w większości kasyn internetowych. Jeśli jednak nie wiesz gdzie szukać, na naszej stronie internetowej udostępniamy przygotowany przez naszych ekspertów ranking kasyn legalnych w Polsce. Wszystkie te serwisy hazardowe, z możliwością gry na prawdziwe pieniądze, to sprawdzone i licencjonowane portale, z ogromnymi bibliotekami gier oraz korzystnymi dla gracza bonusami bez depozytu.

Jak grać, żeby wygrać?

Rozgrywka na automatach wrzutowych, do których należy Tetri Mania, polega na całkowitym losie. Co więc oznacza, że sprawdzone sposoby na pewne wygrane nie istnieją. Niemniej jednak, spora liczba najbardziej doświadczonych użytkowników, aby zwiększyć szanse na wygrane oraz ograniczyć potencjalne ryzyko, trzyma się następujących zasad:

  • Przed grą na prawdziwe pieniądze, należy zapoznać się z grą bez ryzyka w wersji Tetri Mania demo
  • Aby rozegrać większą ilość gier, a przy tym nie zwiększać ceny rozgrywki, warto jest stawiać niskie stawki na każdy spin
  • Warto jest też wybierać dodatkowe tryby gry automaty, takie jak gra ryzyka (Gamble) i powiększać wygrane kwoty

Bonusy i Promocje Tetri Mania

Każda kombinacja wygrywająca Tetri Mania to układ 3 lub 4 takich samych symboli na jednej z 9 linii wygrywających. Kiedy wygrana kwota zostanie zebrana, symbole znikają, a na ich miejsce opadają kolejne, umożliwiając zdobycie większych wygranych. Pełna ściana 4×3 jednego symbolu skutkuje w dwukrotnym pomnożeniem wygranej.

W grze nie raz spotkasz się z 3 różyny symbolami specjalnymi. Pierwszy z nich to Wild (Joker), a jego funkcja to zastępowanie innych elementów kombinacji wygrywającej (z wyjątkiem pozostałych symboli specjalnych). Każda wygrana, w której Wild bierze udział liczona jest podwójnie. Kolejnym symbolem jest Scatter (Moneta). Kiedy na bębnach pojawią się 3 Scatter, gra nagrodzi Cię 15 bonusowymi obrotami, jeśli jednak poszczęści Ci się jeszcze bardziej, a na bębnach znajdziesz 4 symbole  Scatter – zostaniesz nagrodzony 30 FS.

Trzecim symbolem specjalny, rzadziej spotykanym na automatach wrzutowych jest Mystery (znak zapytania). Po wylosowaniu trzech symboli Mystery Tetri Mania wylosuje mnożnik od 10 do 50, a następnie wypłaci Ci odpowiednią wygraną do aktualnego zakładu. W przypadku 4 symboli Mystery, mnożnik ten wyniesie od 50 do 200.

Na slocie Tetri Mania znajdziesz również uwielbianą grę ryzyka. Tryb Gamble na tym slocie to bardzo prosta mini gra, bez żadnych skomplikowanych dodatków i urozmaiceń. Polega ona na wybraniu koloru losowanej karty. Wybierz kolor czerwony lub czarny, a karta się odwróci i ujawni prawidłową odpowiedź. Jeśli Ci się udało wybrać odpowiedni kolor, Twoja wygrana z obrotu podwoi się, a Ty będziesz mógł dalej kontynuować grę ryzyka. Jeśli jednak odpowiedź Twoja będzie nieprawidłowa, tracisz całą zastawioną kwotę. Szanse na wygraną mas 50/50, a rozgrywkę możesz zatrzymać w każdym momencie. Warto jest również pamiętać o możliwości zastawienia jedynie połowy wygranej kwoty, aby w przypadku przegranej, nie stracić wszystkich wygranych pieniędzy. Tabela wypłat Tetri Mania przy zakładzie o wartości 5 monet:

Symbol x3 x4
Joker (Wild) 250 2500
A 50 200
K 40 200
Q, J 15 30
9, 10 10 20
Scatter 15 FS 30 FS
Mystery 50-250 250-1000

Tetri Mania Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
4
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1000
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
50000